FANDOM


(Created page with "Witam! Chciałem do Ciebie napisać, aby poprosić o ostatnią szansę. Od ponad tygodnia jestem zablokowany i zrozumiałem swe błędy. Jestem teraz nastawiony tak aby popraw...")
 
 
Line 1: Line 1:
Witam! Chciałem do Ciebie napisać, aby poprosić o ostatnią szansę. Od ponad tygodnia jestem zablokowany i zrozumiałem swe błędy. Jestem teraz nastawiony tak aby poprawić niektóre artykuły, więc prosiłbym o odblokowanie. Tak jak wiele razy pisałem znam się na wikikodzie, a to chyba moja zaleta. Również znam się bardzo na Don't Starve, znam również wiele przepisów na potrawy. Chciałbym, aby mój wkład również był na Don't Starve Wiki. Stworzyłem artykuły, które są potrzebne i nie zostały usunięte. A niektóre były duże ([http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Banan_(DSS) Banan (DSS)]). Lubię też Don't Starve Wiki bo jest ciągle aktualizowana, a użytkownicy i administracja jest aktywna, ale również za to że jest rozbudowana i ma wiele stron.<br>Lubię grać z Twoimi modyfikacjami bo są mega! Mod Czekolada pasuje do SW, więc moglibyście go zaaktualizować i dodać czekoladową kawę. Również masz fajne filmy, ale szkoda że od <sub>3</sub>/<sup>4</sup> roku nie jest aktualizowany Twój kanał.<br>Moje edycje zostały docenione na [http://pl.minecraft.wikia.com Minecraft Wiki], gdzie zostałem administratorem z około 330 edycjami.<br>Proszę o odblokowanie. Pozdrawiam.<ac_metadata title="Takie rzeczy"> </ac_metadata>
+
Witam! Chciałem do Ciebie napisać, aby poprosić o ostatnią szansę. Od ponad tygodnia jestem zablokowany i zrozumiałem swe błędy. Jestem teraz nastawiony tak aby poprawić niektóre artykuły, więc prosiłbym o odblokowanie. Tak jak wiele razy pisałem znam się na wikikodzie, a to chyba moja zaleta. Również znam się bardzo na Don't Starve, znam również wiele przepisów na potrawy. Chciałbym, aby mój wkład również był na Don't Starve Wiki. Stworzyłem artykuły, które są potrzebne i nie zostały usunięte. A niektóre były duże ([http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Banan_(DSS) Banan (DSS)]). Lubię też Don't Starve Wiki bo jest ciągle aktualizowana, a użytkownicy i administracja jest aktywna, ale również za to że jest rozbudowana i ma wiele stron.<br>Lubię grać z Twoimi modyfikacjami bo są mega! Mod Czekolada pasuje do SW, więc moglibyście go zaaktualizować i dodać czekoladową kawę. Również masz fajne filmy, ale szkoda że od <sub>3</sub>/<sup>4</sup> roku nie jest aktualizowany Twój kanał.<br>Moje edycje zostały docenione na [http://pl.minecraft.wikia.com Minecraft Wiki], gdzie zostałem administratorem z około 330 edycjami.<br>Proszę o odblokowanie. Pozdrawiam i dziękuje za wszystko!<ac_metadata title="Takie rzeczy"> </ac_metadata>

Latest revision as of 21:30, February 25, 2016

Witam! Chciałem do Ciebie napisać, aby poprosić o ostatnią szansę. Od ponad tygodnia jestem zablokowany i zrozumiałem swe błędy. Jestem teraz nastawiony tak aby poprawić niektóre artykuły, więc prosiłbym o odblokowanie. Tak jak wiele razy pisałem znam się na wikikodzie, a to chyba moja zaleta. Również znam się bardzo na Don't Starve, znam również wiele przepisów na potrawy. Chciałbym, aby mój wkład również był na Don't Starve Wiki. Stworzyłem artykuły, które są potrzebne i nie zostały usunięte. A niektóre były duże (Banan (DSS)). Lubię też Don't Starve Wiki bo jest ciągle aktualizowana, a użytkownicy i administracja jest aktywna, ale również za to że jest rozbudowana i ma wiele stron.
Lubię grać z Twoimi modyfikacjami bo są mega! Mod Czekolada pasuje do SW, więc moglibyście go zaaktualizować i dodać czekoladową kawę. Również masz fajne filmy, ale szkoda że od 3/4 roku nie jest aktualizowany Twój kanał.
Moje edycje zostały docenione na Minecraft Wiki, gdzie zostałem administratorem z około 330 edycjami.
Proszę o odblokowanie. Pozdrawiam i dziękuje za wszystko!

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.